Ciekawostki

#SixFanartsChallenge

Od dłuższego czasu przymierzałem się do wzięcia udziału w „czelendżu” sixfanartschallenge.

Czym jest sam czelendż? Nic innego jak narysowanie sześciu swoich wersji postaci zaproponowanych przez fanów, znajomych, obcych i innych chętnych.

Obejrzałem całą masę „szóstek” w internecie … jedne były ciekawe, inne mniej ale były i takie, które mówiły mi, „weź chłopie odłóż ten tablet, nie udawaj, że umiesz rysować i połóż się spać” :). To był tak mocny przekaz, że dawałem sobie spokój za każdym razem jak zaczynałem pisać na swoim profilu FB, post dotyczący tego czelendżu (już zostanę przy tej spolszczonej nazwie). Trwało to kilka dobrych tygodni a ja ciągle byłem zachwycony każdą nową szóstką fanartów na jaką trafiłem (zresztą sami możecie to sprawdzić, wyszukując tych artów w internecie). Wiedziałem, że prędzej czy później jednak się odważę. I tak też się stało … nastał taki dzień w którym wreszcie wrzuciłem post na swój profil Facebook, z prośbą o podsyłanie propozycji postaci, które mógłbym narysować. Nie spodziewałem się takiego odzewu bo propozycji pojawiło się mnóstwo (jak dla mnie).

Sam wybór sześciu był trudny ale wybrać trzeba … postanowiłem wybierać postaci, których albo nie znałem (z jakiegoś powodu) albo o których zapomniałem (tu również powód nieznany :P).

I tak oto pojawiła się następująca szóstka:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

reCAPTCHA + 12 = 15